ATTILA - TEAM - TRIBAL WARS
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


This is the heaven for The Hunns
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Mesaj de innobilare

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
goodsachilles
Admin
goodsachilles


Mesaje : 101
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti

Mesaj de innobilare Empty
MesajSubiect: Mesaj de innobilare   Mesaj de innobilare I_icon_minitimeMar Iul 22, 2008 8:30 am

dino 101 a scris:
Stimate domn,
Pozitia satului dumneavoastra este deosebit de favorabila in ceea ce ma priveste. Intentionez sa fiu noul proprietar. Ca urmare v-as ramane profund recunoscator daca ati binevoi sa trimiteti trupele din sat si sa ma anuntati cand v-ati conformat. Deoarece nu am suficienti nobili pentru a lua satul foarte repede, v-as ramane indatorat daca mi-ati trimite niste resurse pentru a mai face nobili.
Asigurandu-va de toata stima si respectul,
al dv. cuceritor,
............
Sus In jos
https://attila.forumgratuit.ro
appolionyaniv
Admin
appolionyaniv


Mesaje : 23
Data de înscriere : 10/07/2008
Varsta : 41
Localizare : Lugoj

Mesaj de innobilare Empty
MesajSubiect: Re: Mesaj de innobilare   Mesaj de innobilare I_icon_minitimeJoi Iul 24, 2008 12:19 am

Satele mele sunt varza...nu are rost sa ma atacati,nu are rost sa ma spionati...
Cladiri pricipale:toate din chirpici!!...daca sufla un vant mai tare...duse sunt!
Cazarmele:goale,pustii!...soldatii..toti..prin carciumi si pe la femei!
Atelierele:parasite..
Fierariile: ar functiona ele,nu zic nu,dar am ucis toti fierarii pe o raza de 10 k-uri...se stie de ce...incepusera sa faca ciubucuri..spargeau centurile de castitate!
Piata centrala:desfiintata!..numai bisnitari..vindeau tigari,bautura si cafea le negru!!..da-i draq!!!!...m-am hotarat...de acum incolo cumpar numai timbrate!
Statuile:demolata!!..poi... ce inseamna asta..unde am ajuns?cultul personalitatii..nope!deci...jos cu ele!!
Targurile:inchise...toata marfa confiscata!
Minele:din cauza sindicatelor miniere,toate minele sunt inchise din cauza pretentiilor salariale ridicate!...da-le draq de resurse...ma bazez numai si numai pe ,,importuri'' de la vecini!..in regim bartter.ei imi dau resurse...eu le asigur un loc linistit..la marginea hartii.
Fermele:privatizate..deci...la pamant!
Magaziile:pustii.
Zidurile:din cauza lipsei acute de bani,zidurile mele au in ,,dotare'' gauri..ce sa mai zic...daca dai cu un berbec...dai pe riscul tau!..s-ar putea sa tzi se prabuseasca in cap!!...sa nu zici ca nu te-am avertizat si sa ma trezesc cu procese civile pe cap!!!
In fine...cam asta ar fi de zis..deci..dupa cum vedeti..tot ceea ce va rog este sa manifestati oarece clementa fata de mine...in caz ca va atac sau ca va innobilez..sa nu credeti care cumva ca este un act ostil!...nope!!nici vorba de asa ceva!!..departe de mine!!..doar vreau si eu sa-mi ,,dau mana''..cum s-ar zice...ganditi-va ca faceti un act caritabil..de mila crestinesca..deci..lasati-va innobilati(innobilate:))))....(***** aici,ar mai fi urmat o fraza,dar din cauza faptului ca am fost acuzat,cu totul si cu totul nejustificat,dupa parerea mea,de SADISM,a intevenit cenzura sau mai degraba autocenzura...ma rog..Smile)
In caz ca va atac cu 10k topoare ,5k cavalerie usoara ,100 berbecuti si 10 catapulte(catapultele se pun cu destinatie precisa...cine da o bere ii spun unde anume!)..sa stiti ca este din pura intamplare!!!...intentiile mele sunt ..si vor fi intotdeauna dintre cele
mai ,,nobile''!!!
Deci,lasati-va...,,innobilate''....placerea va fi garantata si...reciproca...!!

ALEGEREA ESTE NUMAI A TA.
SPER SA ALEGI CU INTELEPCIUNE.
CACI CALE DE MIJLOC NU EXISTA.
Sus In jos
appolionyaniv
Admin
appolionyaniv


Mesaje : 23
Data de înscriere : 10/07/2008
Varsta : 41
Localizare : Lugoj

Mesaj de innobilare Empty
MesajSubiect: Re: Mesaj de innobilare   Mesaj de innobilare I_icon_minitimeJoi Iul 24, 2008 12:25 am

PERLE TRIBURILE.RO

Aceste mesaje chiar au fost trimise! =))

1. "am voie sa numesc Paladinul cu numele meu de familie?"

2. " auzi, cel mai mult imi place la tine in trib....ca eu mai am 3 conturi (toate in lumea 1) la alte triburi mai babane da acolo e nasol ca ne pun aia sa fim activi"

3. "ce inseamna sa fi activ...ca eu fac mult sport"

4. " imi place tare mult de tine...vrei sa imi faci o vizita in satul meu"

5. "ba Sefu da si tu niste atacuri si fa praf vreo 20 de sate sa auda lumea de noi"

6. "imparate te rog din tot sufletelul meu sa dai afara fetele de la tine din trib..ca azi m-am batut cu o nasoala la scoala"

7. "auzi hai sa intrati la mine in trib ca vreau sa ii atac pe astia de langa mine si vreau sa am mai multi care ma sprijina"

8. "nu te supara pe mine ca am trimis un atac la tine da am vrut si eu sa vad cum e (un fost membru al tribului..actual sat parasit..nu din cauza mea)"

9. "Acum am ajuns la ferma 18, pot sa maresc si nivelul cazarmei ca sa fac soldati (cazarma era la nivelul 2 si nu facuse deloc soldati.."executase" numai ferma si magazie ca sa ii incapa soldatii si resursele).

10."man cum imi scot resursele din ascunzatoare ca sa le folosesc"

11. "vreau sa ne aliem pentru ca unu o ataca pe iubita mea si vreau ca tu sa il distrugi"

12. "te rog sa imi dai si mie din punctele tale si cand o sa fiu mare ti le dau inapoi"

13." cat ma costa ca sa intru la tine in trib...sa sti ca nu am card pentru ca am 9 ani dar imi da mama bani"

14. "o sa le scriu la astia cu jocu' (se referea la adm.de sistem) ca imi dea si mie gard (a se citi zid) de ala cu turnulete (jucatorul avea 300 de puncte si desenul aferent pe harta...el voia desen pentru 9000 de puncte)"

11. "trimitemi si mie niste sprijin ca ma ataca unu si ma mucifica"

12. "Scuza-ma, am o rugaminte, iti retragi trupele cand vine atacul meu ca initial trebuia sa trimitem mai multe atacuri cu mai multi colegi sa iti luam un sat, dar ei sau razgndit si ma costa destul de mult daca pierd nobilu, mersi"
Sus In jos
andreea1001




Mesaje : 2
Data de înscriere : 11/11/2010

Mesaj de innobilare Empty
MesajSubiect: Re: Mesaj de innobilare   Mesaj de innobilare I_icon_minitimeJoi Noi 11, 2010 10:44 pm

Ce bine ca au venit Triburile si la noi...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mesaj de innobilare Empty
MesajSubiect: Re: Mesaj de innobilare   Mesaj de innobilare I_icon_minitime

Sus In jos
 
Mesaj de innobilare
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ATTILA - TEAM - TRIBAL WARS :: GENERAL :: OFF TOPIC-
Mergi direct la: