ATTILA - TEAM - TRIBAL WARS
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


This is the heaven for The Hunns
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Bancuri - Bancuri - Bancuri

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
goodsachilles
Admin
goodsachilles


Mesaje : 101
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti

Bancuri - Bancuri - Bancuri Empty
MesajSubiect: Bancuri - Bancuri - Bancuri   Bancuri - Bancuri - Bancuri I_icon_minitimeMar Iul 22, 2008 8:31 am

DKatty a scris:
O blonda disperata sa-si cumpere o pereche de pantofi din piele de crocodil; mergea din magazin in magazin ca sa gaseasca cel mai bun pret, dar peste tot preturile erau exorbitant de mari. Obosita, dezamagita si frustata, mai face o incercare la un ultim magazin.
- Deci, nu negociati nimic la pantofii astia ? intreaba ea vanzatorul.
- Ne pare rau domnita, astea-s preturile, nu avem ce face.
- OOOFFF, pai la banii astia ma duc, imi cumpar o pusca si ma duc si-mi impusc un crocodil si-mi fac pantofi gratis !!!
- N-aveti decat domnisoara, ii raspunde vanzatorul batjocoritor.

Zis si facut, blonda noastra isi ia pusca si pleaca la vanatoare.
Vanzatorul, in drum spre casa, trece pe langa o mlastina unde o vede pe blonda noastra cea viteza cu un puscoci in mana.
In fata ei apare un crocodil de vreo 6 metri, blonda cu sange rece, il impusca, si-l tareste pe un damb unde mai erau intinsi vreo 7 crocodili.

Il ia de picioare, il suceste si cu un racnet de deznadejde:
- LA NAIBA !!!!!!!!! Si asta-i descultz. Very Happy
Sus In jos
https://attila.forumgratuit.ro
goodsachilles
Admin
goodsachilles


Mesaje : 101
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti

Bancuri - Bancuri - Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri - Bancuri - Bancuri   Bancuri - Bancuri - Bancuri I_icon_minitimeMar Iul 22, 2008 8:31 am

DKatty a scris:
Un tip cu amanta in pat.
La un moment dat suna cineva la usa. Amanta calma ii spune sa fie linistit ca e sotul dar rezolva ea! Se duce la usa deschide si spune: "Aaaa iubi, ce bine ca ai venit ..du si tu gunoiul" si ii pune galeata de gunoi in mana..sotul pleaca. Amantul se imbraca, pleca linistit si cand coborara gandeste ... "Si frumoasa si desteapta..."
Ajungand acasa suna la usa, deschide sotia si ii spune "Aaaa Iubi ce bine ca ai venit! Du si tu gunoiul asta !!! " Ia galeata, coboara scarile si in sinea lui zice: "Si urata si cu tupeu!"
Sus In jos
https://attila.forumgratuit.ro
goodsachilles
Admin
goodsachilles


Mesaje : 101
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti

Bancuri - Bancuri - Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri - Bancuri - Bancuri   Bancuri - Bancuri - Bancuri I_icon_minitimeMar Iul 22, 2008 8:32 am

DKatty a scris:
"Cei 7 pitici la Vatican se intalnesc cu Papa.
Morocanosul il intreaba pe Papa:
- Sfintia ta, aveti cumva calugarite pitice in Vatican ?
- Nu fiule, in nici un caz.
- Dar, Sfintia voastra, in Italia aveti cumva calugarite pitice, asa ca noi?
- Nu fiule, n-avem.
In spatele Morocanosului ceilalti pitici isi dadeau palme si abia se abtineau sa nu rada.
- Sfintia ta, intreaba Morocanosul cu glasul tremurand si lacrimi in ochi, dar in lumea asta exista vreo calugarita pitica asa ca noi??
- Nu fiule nicaieri in lume nu exista calugarite pitice.
La auzul acestei replici ceilalti sase pitici izbucnesc in hohote de ras si scandeaza:
- Ai f***t un pinguin! Ai f***t un pinguin !"
Sus In jos
https://attila.forumgratuit.ro
goodsachilles
Admin
goodsachilles


Mesaje : 101
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti

Bancuri - Bancuri - Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri - Bancuri - Bancuri   Bancuri - Bancuri - Bancuri I_icon_minitimeMar Iul 22, 2008 8:33 am

DKatty a scris:
"Pierdut bricheta, zona Giulesti, 20 martie 2008 (galbena) pentru informatzii va rog contactati-ma:
mailto : suporter_rapid@giulesti.ro
Am nevoie urgent de bricheta ca urmeaza si meciul cu dinamo...rog seriozitate." Smile)))))))))))))))
Sus In jos
https://attila.forumgratuit.ro
goodsachilles
Admin
goodsachilles


Mesaje : 101
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti

Bancuri - Bancuri - Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri - Bancuri - Bancuri   Bancuri - Bancuri - Bancuri I_icon_minitimeMar Iul 22, 2008 8:33 am

airmania a scris:
O tanara vede un anunt la rubrica "Motociclete": "Vand Harley Davidson model 1950, stare perfecta de functionare si aspect deosebit". Suna, se vede cu vanzatorul, si acesta o pofteste in garaj. Acolo, dupa ce da husa la o parte, se vede o motocicleta Harley impecabila, care lucea de curatenie si cromata ca in fabrica.
- Extraordinar, cum ati mentinut-o in starea asta perfecta?
- Pai uite aici... port mereu cu mine in buzunar un borcan de vasilina... La cea mai mica picatura de ploaie, o sterg repede cu vaselina si o bag in garaj!
- Cred ca o cumpar... As dori numai sa o vada si parintii mei ca ei sunt cu banii!
- Nici o problema...
Pleaca ei pe motor si ajung acasa la tanara. Acolo parintii cand vad motocicleta, delir...
- Gata, o luam... Hai in casa sa mancam si sa bem!
Inainte sa se aseze, tanara ii zice biker-ului sa nu scoata nici o vorba la masa ca altfel spala vasele!
Mananca ei, beau bine, liniste totala. La un moment dat, omului ii vine a f**e. O ia pe tanara, o pune pe masa in fata parintilor si incepe sa i-o traga. Nimeni nu zicea nimic. Termina, se aseaza la masa si se gandeste "Ce prost e ta'su lu' asta...".
Mai bea, mai mananca, o ia si pe nevasta omului, i-o trage bine pe masa... si aceeasi poveste.
Se aseaza iar la masa, mai bea un pahar, cand aude de afara un tunet, si incepe sa ploua. Disperat, se ridica de la masa, scoate borcanul de vaselina, la care tatal fetei sare si el:
- Pana aici, spal eu vasele!
Sus In jos
https://attila.forumgratuit.ro
goodsachilles
Admin
goodsachilles


Mesaje : 101
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti

Bancuri - Bancuri - Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri - Bancuri - Bancuri   Bancuri - Bancuri - Bancuri I_icon_minitimeMar Iul 22, 2008 8:33 am

airmania a scris:
Un student e la examen si nu prea stie. Profesorul ii zice:
- Macar stii ce-i aia examen?
- Da, este atunci cand doi oameni inteligenti vorbesc intre ei.
- Si daca unul dintre ei este idiot?
- Celalalt nu ia examenul.
Sus In jos
https://attila.forumgratuit.ro
goodsachilles
Admin
goodsachilles


Mesaje : 101
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti

Bancuri - Bancuri - Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri - Bancuri - Bancuri   Bancuri - Bancuri - Bancuri I_icon_minitimeMar Iul 22, 2008 8:34 am

DKatty a scris:
Pt prietenul meu AIRMANIA si persoana care-mi sta alaturi:
"Dupa 25 de ani de casatorie, intr-o zi mi-am privit sotia si i-am spus:
- Iubito, acum 25 de ani stateam cu chirie, aveam o masina ieftina, dormeam pe o canapea si ne uitam
amandoi la un televizor alb-negru cu ecran de 51 cm, dar in fiecare noapte adormeam alaturi de o blonda
sexy de 25 de ani. Acum avem o casa mare, doua masini bune in garaj, un dormitor cu un pat mare, un
TV color cu plasma cu diagonala de 126 cm in living... Dar acum adorm in fiecare noapte cu o
femeie de 50 de ani langa mine in pat... Draga mea, cred ca ai o problema!
Sotia mea fiind o femeie inteleapta, mi-a spus :
- Dragule, tu du-te si cauta-ti o blonda sexy de 25 de ani, ca eu ma voi ocupa ca tu sa stai din nou cu chirie, sa conduci o masina ieftina si sa dormi pe o canapea..."
Sus In jos
https://attila.forumgratuit.ro
goodsachilles
Admin
goodsachilles


Mesaje : 101
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti

Bancuri - Bancuri - Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri - Bancuri - Bancuri   Bancuri - Bancuri - Bancuri I_icon_minitimeMar Iul 22, 2008 8:34 am

airmania a scris:
O autostopista cu o canistra in mana pe marginea soselei. Opreste un tip cu masina foarte mirat, o intreaba:
- Domnisora, ce aveti acolo in canistra?
- Benzina!
- Dar ce de Dumnezeu? doar mergeti pe jos.
La care ea, foarte mandra de canistra ei: Dar ce? Nu va stiu eu pe voi soferii? Cum intrati in padure cum vi se termina la toti benzina...
Sus In jos
https://attila.forumgratuit.ro
goodsachilles
Admin
goodsachilles


Mesaje : 101
Data de înscriere : 09/07/2008
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti

Bancuri - Bancuri - Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri - Bancuri - Bancuri   Bancuri - Bancuri - Bancuri I_icon_minitimeMar Iul 22, 2008 8:35 am

DKatty a scris:
In metrou, o duduie indignata il apostrofeaza pe un negru (student strain) care statea linistit pe scaun:
- La noi, in Romania, doamnele stau pe scaun, iar tinerii ca tine stau in picioare!
- La noi in Africa, baietii ca mine stau in jurul focului, iar doamnele ca tine stau in cazan, la fiert!
Sus In jos
https://attila.forumgratuit.ro
DKatty

DKatty


Mesaje : 22
Data de înscriere : 10/07/2008
Localizare : Constanta

Bancuri - Bancuri - Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri - Bancuri - Bancuri   Bancuri - Bancuri - Bancuri I_icon_minitimeMar Iul 22, 2008 9:32 am

Un tinar scotian decide sa-si inceapa o noua viata in Australia . Asadar, pleaca in Australia , isi gaseste un apartament intr-un mic bloc si se muta acolo. Dupa o saptamana-doua il suna mama lui sa vada cum se descurca baiatul in noua lui viata.
- E foarte bine aici. Dar am niste vecini tare ciudati. Unul se da toata ziua cu capul de pereti, cel cu un etaj mai sus sta intins pe jos si nu stiu ce dracu' tot vorbeste la parchet, iar vecina de langa urla toata ziua.
- Doamne, mai baiatule, ce oameni ai pe-acolo? Te sfatuiesc sa nu care cumva sa intri in contact cu astfel de persoane.
- Nu, fii sigura ca nu. Stau in apartamentul meu toata noaptea si cant din cimpoi
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bancuri - Bancuri - Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri - Bancuri - Bancuri   Bancuri - Bancuri - Bancuri I_icon_minitime

Sus In jos
 
Bancuri - Bancuri - Bancuri
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ATTILA - TEAM - TRIBAL WARS :: GENERAL :: OFF TOPIC-
Mergi direct la: